עריכת סאונד

אם נמאס לכם מסאונד רדום ואתם רוצים לשפר הקלטות קיימות אתם במקום הנכון. עריכות סאונד מתקדמות לכל מטרה: ניקוי רעשים, עריכת פסקול, איזון תדרים, צביעה הרמונית, חיתוך שירים ועוד. 

עריכות סאונד

מה זה עריכת סאונד?

תהליך התאמה ואיזון הצלילים, רמת עוצמת הקול והאיכות הכללית של ההקלטה זה למעשה רק חלק מתחום עריכות סאונד. זו יכולה להיות עבודה מייגעת מאוד הדורשת הרבה סבלנות ומיומנות על מנת לבצע אותה עד שלמות.

ישנן דרכים רבות ושונות שבהן עורכי סאונד יכולים לערוך קובץ האודיו על מנת לקבל את האפקט הרצוי של הצליל. דרך אחת היא על ידי שימוש בפלאגינים מקצועיים אשר מטרתם להשפיע ולשנות טווח תדרים. דרך נוספת היא שימוש בסוגי אקולייזרים שונים כדי להסיר רעשי רקע או להנמיך תדרים לא רצויים. התאמות אלו לא רק משפרות את הסאונד, הן גם עוזרות לוודא שאין רעשי רקע מסיחי דעת.

סאונד חם, נעים וסוחף!

 
כמה פעמים צפיתם בסרטון שהסאונד היה צורם ולא נעים? או אולי שמעתם פודקאסט עם רעשי רקע מוגזמים? עורך סאונד מקצועי מטרתו לזהות פגמים בצליל ולטפל בהתאם. בין אם זה רעשי רקע מציקים, קפיצות חדות ותדרים לא מאוזנים. המטרה היא לגרום להקלטה להישמע טבעית מאוזנת ולסחוף את המאזין. 
 

ברשותי תוכנה לעריכת סאונד מהטובות בעולם (קיובייס) של חברת Steinberg שמאפשר לרדת לרזולוציות קטנות במיוחד כדי לטפל ולשפר את הסאונד הקיים. כמובן הכל מתבצע באולפן אקוסטי הכוללים מוניטורים אולפניים, אזניות וציוד קצה איכותי ברמה הגבוהה ביותר! 

עריכת סאונד בקיובייס

עריכת סאונד אונליין 

 

מטרתו של איש סאונד ללטש ולשפר אודיו עבור סרט קולנוע, תוכנית טלוויזיה או כל פרויקט מולטימדיה כזה או אחר. 

עריכות סאונד יכול לבוא לידי ביטוי אצל: חברות סטארט-אפ, יוטיוברים, מרצים אונליין, שיעורי ריקוד, פודקאסטים, סרטוני תדמית ואפילו מפתחי אפליקציות שרוצים לקבל חווית צליל איכותית.

סאונד טוב בהחלט מוסיף ומספק רגש. הלקוחות שלכם וגם אתם בעצמכם תרצו לשמוע את הסאונד המשובח ביותר, תאמינו לי.

 

 לפרטים נוספים והצעת מחיר צרו קשר עוד היום!

× שלח הודעה