עריכת סאונד

שיפור הקלטות זיהוי פגמים בשיר וטיפול בהתאם. אם נמאס לכם מסאונד רדום ואתם רוצים לשפר הקלטות קיימות, אתם במקום הנכון. עריכת סאונד אונליין לכל מטרה: ניקוי רעשים, צמצום טווח דינמי, איזון תדרים, צביעה הרמונית, חיתוך שירים, מתיחה ועוד בהתאם לבקשת הלקוח. 

עריכות סאונד

מה זה עריכת סאונד?

תהליך ההתאמה ואיזון הצלילים, רמת עוצמת הקול והאיכות הכללית של ההקלטה זה למעשה עריכת סאונד מקצועי. זו יכולה להיות עבודה מייגעת מאוד הדורשת הרבה סבלנות ומיומנות על מנת לבצע אותה עד שלמות.

ישנן דרכים רבות ושונות שבהן עורכי סאונד יכולים לעבוד על קובץ שמע על מנת לקבל את האפקט הרצוי של הצליל. דרך אחת היא על ידי שימוש בפלאגינים מקצועיים אשר מטרתם להשפיע ולשנות טווח תדרים. דרך נוספת היא שימוש בסוגי אקולייזרים שונים על מנת להסיר רעשי רקע או להנמיך תדרים לא רצויים. התאמות אלו לא רק משפרות את הסאונד, הן גם עוזרות לוודא שאין רעשי רקע מסיחי דעת במטרה לסחוף ולרתק את המאזין.

סאונד חם, נעים וסוחף!

 
כמה פעמים צפיתם בסרטון שהסאונד היה צורם ולא נעים? או אולי פודקאסט עם רעשי רקע מוגזמים? עורך סאונד מקצועי יודע לזהות פגמים בצליל ולטפל בהתאם. בין אם זה רעשי רקע מציקים, קפיצות חדות ותדרים לא מאוזנים. המטרה היא לגרום להקלטה להישמע טבעית, מאוזנת ולסחוף את המאזין. 
 

העריכה נעשית בתוכנה סופר מקצועית (קיובייס) של חברת Steinberg שמאפשר לרדת לרזולוציות קטנות במיוחד כדי לטפל ולשפר את הסאונד הקיים. כמובן הכל מתבצע באולפן אקוסטי עם ציוד איכותי ברמה הגבוהה ביותר! 

עריכת סאונד בקיובייס

עריכת סאונד אונליין למי זה מתאים?

 

כמו שכבר ציינתי, איש סאונד מטרתו ללטש ולשפר אודיו עבור סרט קולנוע, תוכנית טלוויזיה או פרויקט מולטימדיה כזה או אחר. 

עריכת סאונד יכול להתאים למגוון מטרות כמו: חברות סטארט-אפ, יוטיוברים, מרצים אונליין, שיעורי ריקוד, פודקאסטים, סרטוני תדמית ואפילו מפתחי אפליקציות שרוצים חווית צליל.

סאונד טוב בהחלט מוסיף ומספק רגש. הלקוחות שלכם וגם אתם בעצמכם תרצו לשמוע את הסאונד המשובח ביותר, תאמינו לי.

 

 לפרטים נוספים והצעת מחיר צרו קשר עוד היום!

× שלח הודעה