מיקס מאסטרינג לוגו

עריכת סאונד

עיצוב ועריכת סאונד ושיפור הקלטות. עריכות סאונד מתקדמות לכל מטרה: ניקוי רעשים, עריכת פסקול, איזון תדרים, צביעה הרמונית, צמצום טווח דינאמי עריכת שירים חיתוכים ועוד. 

עריכות סאונד

מה זה עריכת סאונד?

תהליך התאמה ואיזון עוצמת הערוץ והאיכות הכללית של ההקלטה זה למעשה רק חלק קטן מתחום עריכה ועיצוב סאונד. זו יכולה להיות עבודה מתישה הדורשת סבלנות מיומנות ואוזן חדה על מנת לבצע אותה עד שלמות.

ישנן דרכים רבות שבהן טכנאי סאונד יכולים לערוך קובץ האודיו על מנת לקבל את האפקט הרצוי. דרך אחת היא על ידי שימוש בפלאגינים מקצועיים, דרך נוספת היא שימוש בסוגי אקולייזרים שונים כדי להסיר רעשי רקע או להנמיך תדרים לא רצויים. התאמות אלו לא רק משפרות את הסאונד, הן גם עוזרות לוודא שאין רעשי רקע מסיחי דעת.

עיצוב ועריכת סאונד לכל מטרה!

כמה פעמים צפיתם בסרטון שהסאונד היה צורם ולא נעים? או אולי שמעתם פודקאסט עם רעשי רקע מוגזמים? עורך סאונד מקצועי תפקידו לזהות פגמים בצליל ולטפל בהם בהתאם. בין אם זה רעשי רקע מציקים, קפיצות חדות ותדרים לא מאוזנים.
 
הנה כמה סיבות מדוע כדאי להתמקד בשיפור הסאונד:
 

בהירות: עריכת סאונד יישפר לך את איכות הצליל בתוכן שלך כדי שיהיה ברור וקל להבנה. זה חשוב במיוחד עבור פודקאסטים וסרטונים שבהם הצופה מאזין לתוכן שלך.

אחידות: יצירת אחידות כדי לשלוט בעוצמת הווליום של האלמנטים השונים. זה יעזור לך למשוך תשומת לב מהמאזינים ולהעניק להם חווית האזנה מרתקת יותר.

אווירה: עריכת סאונד יעזור לך ליצור את האווירה המתאימה בפרויקט המדובר. ניתן להשיג זאת באמצעות שימוש באפקטים ומעבדי סאונד, מוזיקת רקע שקטה ואלמנטים אחרים.

מקצועיות: איכות סאונד ירודה עלולה להפריע למאזינים ולגרום לפרויקט להישמע לא מקצועי.

המטרה היא לגרום להקלטה להישמע טבעית ומאוזנת ולסחוף את המאזין.
עריכת סאונד בקיובייס

עריכת סאונד אונליין 

עריכה ועיצוב סאונד לכל מטרה: חברות סטארט-אפ, יוטיוברים, מרצים אונליין, שיעורי ריקוד, פודקאסטים, סרטוני תדמית ואפילו מפתחי אפליקציות שרוצים לפתח צליל ייחודי.

סאונד נקי מרעשים שנשמע טוב בהחלט מוסיף ומספק רגש. הלקוחות שלכם ואתם בעצמכם תרצו לשמוע את הסאונד המשובח ביותר, האמינו לי.

 לפרטים נוספים וקבלת הצעת מחיר צרו קשר