עריכת מוזיקה

עריכת סאונד זיהוי פגמים בשיר וטיפול בהתאם. אם נמאס לכם מסאונד רדום ואתם רוצים לשפר הקלטות קיימות, אתם במקום הנכון. עריכות סאונד אונליין לכל מטרה: ניקוי רעשים, צמצום טווח דינמי, איזון תדרים, צביעה הרמונית, חיתוך שירים, מתיחה ועוד מגוון רחב של אפשרויות בהתאם לבקשת הלקוח. 

עריכות סאונד

מה זה עריכת סאונד?

בכמה מילים, עריכת סאונד היא משימה עמלנית שמטרתה לגרום להקלטות רועשות ומחורבנות להישמע טוב יותר. גם חיתוך שירים בדומה לעריכת סאונד יכול לכלול מספר ערוצים שצריכים הדבקה, צביעה או מעבר מקצועי. זה אחד התהליכים שהופכים את הפרויקט לשלם, מבחינתי להיות עורך סאונד טוב זה אומנות בדיוק כמו מיקס מאסטרינג.

עריכת מוזיקה מקצועית

 
כמה פעמים צפיתם בסרטון שהסאונד היה צורם ולא נעים? או אולי פודקאסט עם רעשי רקע מוגזמים? עורך סאונד מקצועי יודע לזהות בעיות בצליל ולטפל בהתאם. בין אם זה רעשי רקע מציקים, קפיצות חדות ותדרים לא מאוזנים. המטרה היא לגרום להקלטה להישמע טבעית, מאוזנת ולסחוף את המאזין. 

אני משתמש בתוכנה מקצועית לעריכת סאונד (קיובייס) של חברת Steinberg. יש לי מגוון רחב של פלאגינים מקצועיים ואיכותיים שמאפשרים לי לרדת לרזולוציות הכי קטנות כדי לטפל ולשפר את הסאונד הקיים. חשוב לציין שהכול מתבצע באולפן מקצועי עם ציוד איכותי ברמה הגבוהה ביותר! 

קיובייס תוכנה לעריכת סאונד

 עריכת שירים לסרטונים

"סאונד מעורר יותר רגש מאשר תמונה"

 
בסרטון נוטים להיות שלושה סוגים עיקריים של צליל: קול אנושי, צלילים ואפקטים. ובעוד סרטון שהופק במלואו מעורר תגובה רגשית ספציפית – בין אם זה אמפתיה, פחד, עצב, אשמה או אושר – הרגש מועבר על ידי הצליל. 
לעיתים קרובות קורה שרצועת האודיו של הוידיאו לא תואמת או חסרת איכות: מוזיקת הרקע רועשת או שיש צליל לא רצוי. לכן, רצוי לשפר את איכות השמע כדי לשפר את האיכות הכוללת של הוידאו כדי שהתמונה תהיה ברורה ונעימה יותר.

ניקוי רעשים

אחת הבעיות המטרידות עם הקלטות לא מקצועיות זה רעשי רקע מוגזמים. 

 בין אם הצליל הוקלט על ידי מקליט מקצועי או טירון מוחלט, לפעמים יש חריגות ורעשים שאי אפשר להתעלם מהם, גם אם אתה מקיים את כל הכללים בישביל להשיג צליל נהדר.

יש לי את הכלים והמיומנות להפוך הקלטה רועשת לאחת שנשמעת טוב בכל מערכת.

 

תוכנה לעריכת מוזיקה וחיתוך שירים

למי השירות מתאים?

 השירות יכול להתאים לכל אחד ולמגוון מטרות. למשל: חברות סטארט-אפ, יוטיוברים, מרצים אונליין, שיעורי ריקוד, פודקאסטים, סרטוני תדמית ואפילו מפתחי אפליקציות.

 סאונד טוב בהחלט מוסיף ומספק רגש. הלקוחות שלכם וגם אתם בעצמכם תרצו לשמוע את הסאונד המשובח ביותר, תאמינו לי.

 

 לפרטים נוספים צרו קשר 

× שלח הודעה