מיקס מאסטרינג לוגו

קורס יצירת מוזיקה

בסביבה המודרנית של היום, כל אחד שיש לו מחשב וזוג רמקולים (רצוי אולפניים) יכול ליצור מוזיקה. קורס יצירת מוזיקה הפך לפופולרי במיוחד שכל אדם בעל תקציב (מינימלי) ורצון גדול יכול לממש את החלום הגדול. 

יצירת מוזיקה

לימודי תוכנה ליצירת מוזיקה

קיימים עשרות סוגים שונים של תוכנות ליצירת מוזיקה, תוכנות מקצועיות אלה נקראות גם DAW. בתוכנות נוכל להפיק, לערוך, להקליט, ליצור למקסס ולעשות כל עיבוד מוזיקלי שנרצה. קורס יצירת מוזיקה מועבר על תוכנת קיובייס שהיא אחת מהתוכנות הפופולריות והנפוצות בארץ וברחבי העולם. התוכנה מאפשרת לכל מוזיקאי לממש את רעיונותיו בצורה מקצועית ואיכותית ועל הצד הטוב ביותר!

יצירה מוזיקה מודרנית בעזרת סאמפלים וסינטיסייזרים

שימוש בסאמפלים וסינטיסייזרים

בשלבי היצירה נשתמש הרבה בסאמפלים (Samples) או בפריסטים של כלים וירטואלים (VST) כמו Diva, Serum, Massive כדי להפיק צלילים במהירות ובפשטות וללא הבנה מעמיקה בסינתזה. מאות חברות מוכרות דגימות של צלילים איכותיים שיעזרו לך בשלב יצירה והפקת מוזיקה אלקטרונית, ביטים של היפ הופ וכל סגנון מוזיקלי אחר שתרצה תוך כדי הקפדה על איכות סאונד משובח במיוחד!

בקורס תלמד איך ליצור מוזיקה בתוכנה ולעצב אותה כרצונך.

לימודי עיצוב סאונד

עיצוב סאונד זו מומחיות ואומנות יחד. אולי "עיצוב סאונד" נשמע טכני, אבל האמת היא שכל מפיק מוזיקלי הוא גם מעצב סאונד. בשלבי ההפקה והמיקס נשתמש הרבה במעבדי סאונד שונים כמו: אקולייזר, קומפרסור, דיליי, ריוורב ושלל של אפקים נוספים על מנת לשלוט בצליל ולעצב אותו לטעמנו.

שימוש נכון במעבדי סאונד ישפרו את האווירה בשיר ויהפכו אותך למפיק מוזיקלי מקצועי וטוב יותר!

קורס יצירת מוזיקה הייחודי בארץ

בוא נדבר תכלס, שמדובר על יצירת מוזיקה במחשב, תעודה הסמכה או בניית סילבוס מרשים לא באמת יתן לך מה שאתה צריך. מאות סטודנטים נרשמים למכללות ובתי ספר שונים ומשלמים הון של כסף על קורס ליצירת מוזיקה וברוב המקרים גם יוצאים מאוכזבים. אם תחליט ללכת איתי, ארכז עבורך את כל מה שלמדתי בעשור האחרון ואעניק לך אותו על מגש ככה שזה יהיה הכי משתלם עבורך גם כלכלי וגם פרקטי מקצועי.

אז למה אתה מחכה רוצה ללמוד ליצור מוזיקה? צור קשר עוד היום!