מיקס מאסטרינג לוגו

שירותי סטרימינג 

סטרימינג

מהו שירות סטרימינג?

שירות סטרימינג היא פלטפורמה דיגיטלית מבוססת מנוי המאפשרת למשתמשים לצפות במגוון תכני מדיה כמו סרטים, תוכניות טלוויזיה, סרטים תיעודיים וסדרות דרך האינטרנט. בניגוד לשידורי טלוויזיה בכבלים המסורתיים, שקבעו לנו לוחות זמנים למתי ישודרו תוכניות ספציפיות, שירותי סטרימינג מאפשרים למשתמשים שלהם לצפות בתכנים על פי דרישה, בכל זמן שיבחרו!

שירותי סטרימינג מומלצים

אחד הדברים הטובים ביותר בשירותי סטרימינג כמו נטפליקס או אמזון פריים הוא שאתה יכול לצפות בכל מה שתרצה, בכל זמן שתרצה. אתה לא מחויב לאילוצים ולשעות של זמני הטלוויזיה. עם שירותי סטרימינג, אתה לא צריך לחכות שבוע לפרק הבא; אתה יכול פשוט לצפות בכל הסדרה בבת אחת בסוף שבוע אחד ובמזנםי שאתה תקבע!

אתרי סרטים וסדרות גדולים (כמו נטפליקס לדוגמה) מייצרים תוכניות וסרטים משלהם, תכנים בלעדיים שאי אפשר לראות בשום מקום אחר. כמה מהסדרות והסרטים הפופולריים ביותר אשר זכו לשבחים הגיעו מפלטפורמות הסטרימינג הללו. אם אתה אוהב לצפות בטלוויזיה ורוצה להישאר במרכז העניינים, מנוי באחד משירותי הסטרימינג הבאים יכול להיות רעיון טוב.

חמשת שירותי הסטרימינג המובילים בעולם:

נטפליקס: אין אחד שלא שמע על נפטליקס, ערוץ הסטרימינג הפופולרי והגדול ביותר בעולם אשר מציג מגוון רחב של סרטים וסדרות בז'אנרים רבים וממדינות שונות. נטפליקס גם מפיקה סרטים מקוריים משלה באיכות גבוהה.

Amazon Prime Video: שירות סטרימינג נוסף המציע מגוון רחב של סרטים וסדרות. חלק מהסרטים ניתן לשכור או לקנות בנפרד מהמנוי.

דיסני+: הבית לחובבי דיסני, פיקסאר, מארוול, מלחמת הכוכבים ונשיונל ג'יאוגרפיק. פלטפורמה זו מציעה קטלוג עשיר של סרטים וסדרות, כולל קלאסיקות ותוכן בלעדי חדש, מה שהופך אותה לערוץ סטרימינג מושלם עבור משפחה.

Hulu: בולט בעיקר בגלל תוכניות טלוויזיה, סרטים ותוכן מקורי. הוא ידוע במיוחד בכך שהוא מציע פרקים של תוכניות טלוויזיה עדכניות מרשתות גדולות זמן קצר לאחר שידורם. בנוסף לכך שהולו מציעה ערוצי טלוויזיה משלה, Hulu מציגה מבחר טוב של סרטים מומלצים.

HBO Max: פלטפורמת סטרימינג זו היא הבית של הסדרות היוקרתיות של HBO (כמו משחקי הכס ו-Westworld לא זמין לצפייה בישראל)