מיקס מאסטרינג לוגו

תוכנות מומלצות לעריכת סרטונים 

מחפש תוכנה טובה לעריכת סרטונים? הנה התוכנות הכי פופולריות שיש!

תוכנה לעריכת סרטונים וקבצי וידאו

בין אם אתם יוצרי תוכן, עובדים בחברת שיווק או עורכי סרטונים מתחילים. אספנו לכם 3 תוכנות מומלצות לעריכת סרטונים וקבצי וידאו. חלק מהתוכנות עריכה ניתנות להורדה בחינם ומאפשרות לבצע חיתוכים ועריכות מתקדמות מבלי לשלם שקל בעוד שתוכנות אחרות מציעות אפשרויות מתקדמות בתשלום וכוללות פיצ'רים לעורכי וידאו מומחים..

3 תוכנות הכי טובות לעריכת סרטונים

 DaVinci Resolve

היא תוכנת לעריכת סרטונים ברמה מקצועית עם ממשק מודרני והיא פשוטה יחסית למשתמשים חדשים ובהחלט מתאימה גם למקצוענים שבניכם. התוכנה מכילה מגוון תכונות מתקדמות לעריכת וידאו, סרטונים, סרטים אודיו ואפקטים חזותיים. 

התוכנה ידועה בכלי דירוג הצבע המתקדמים והיא נמצאת בשימוש נרחב בתעשיית הקולנוע והטלוויזיה. הגרסה החינמית, DaVinci Resolve 18, מספקת אפשרויות עריכה טובות, אם כי חלק מהתכונות המתקדמות עשויות להיות מוגבלות. התוכנת עריכה זמינה עבור Windows ו-macOS כאחד.

HitFilm Express

HitFilm היא תוכנה מעולה לעריכת סרטונים במחשב. לא משנה מה הניסיון או רמת המיומנות שלך, הפלטפורמה הזו מספקת את כל מה שצריך כדי ליצור סרטון איכותי למדיה חברתית, או סרט הוליוודי מקצועי. 

בתוכנה תמצא מגוון אפקטים מיוחדים, מה שהופך אותה לבחירה טובה עבור יוצרי תוכן ואנשי שיווק שמעוניינים להוסיף כישרון ויזואלי לסרטונים שלהם. זה כולל מגוון אפשרויות מתקדמות כמו קומפוזיציה, מעקב אחר תנועה ועוד.

Shotcut

Shotcut היא תוכנה מושלמת לעריכת סרטונים ותמונות בחינם, התוכנה מבוססת קוד פתוח והיא מתאימה לעורכים מתחילים שרוצים להתנסות בעריכת סרטונים במחשב מבלי להוציא כסף על ההתחלה. 

לתוכנת עריכה ממשק פשוט עם מלא כלי עריכה בסיסיים, מסננים ואפקטים טובים למעברים. הממשק תומך במגוון רחב של פורמטי וידאו ויש עורך גרירה ושחרור פשוט ונוח לעריכה. בחירה מעולה למי שרוצה להתחיל ללמוד לערוך סרטונים בחינם ולצבור ידע וניסיון פרקטי.